Wybierz kategorię tematyczną

Zgodnie z zapowiedziami- nadszedł czas na ogłoszenie I Zagranicznego Zlotu haczyk.pl. W odróżnieniu od krajowego- rodzinnego zlotu- ten będzie w 100% poświęcony na męską, wędkarską przygodę. Nasza pierwsza wyprawa zaprowadzi nas do Szwecji w okolice wyspy Tjaro. Wyprawę organizujemy z firmą Przewodnicywedkarscy.pl w okresie od 17 września do 24 września 2016.

 

Terminy należy rozumieć następująco- na prom w Gdyni powinniśmy się załadować 16 września wieczorem a w powrotną drogę 24 września wieczorem w Karlskronie. Wydanie łodzi i domków od godziny 15 17.09, zdanie do godziny 12 24 września.

Cena przy 10 osobach wyniesie 1300 zł/osobę. Przy większej ilości uczestników cena będzie nieco niższa. Listę chętnych zbieramy do 15 maja i po tej dacie wpłacamy 50% zaliczki, pozostała kwota na dwa miesiące przed terminem.

W tej cenie:

- 8 dni na miejscu, 6 pełnych dni łowienia

- zakwaterowanie w komfortowych domkach 4 i 6 osobowych (7 noclegów)

- profesjonalne, dwuosobowe łodzie wędkarskie 4,4 metra z silnikami 9,9 KM (łodzie wyposażone w mapy batymetryczne)

- ubezpieczenie NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) i KL (koszty leczenia)

Nie wliczone w cenę:

- dojazd na miejsce (miejsce docelowe ok. 50 km od Karskrony)

- bilety promowe

- poszewki na pościel i ręczniki

- wyżywienie

- paliwo do łodzi płatne dodatkowo według zużycia na miejscu.

- opcjonalnie- można wykupić ubezpieczenie łodzi i silnika (zaleca się wykupienie)- koszt ok. 80-90 zł zależny od ilości uczestników.

 

Nie są potrzebne licencje wędkarskie. Granice można przekroczyć z wykorzystaniem dowodu osobistego. Na miejscu jest anglojęzyczny rezydent. Więcej informacji o łowisku znajdziecie TUTAJ

Jeśli chodzi o bilety promowe, możemy skorzystać ze zniżek przewodnicywedkarscy.pl w wysokości 5-7% od normalnych cen. Koszt dla jednej osoby w obie strony to około 500 zł (przy kalkulacji- 1 samochód+ 3 osoby, kabina do spania). Jak dogadamy skład ekipy to uzgodnimy dokładnie sprawy związane z biletami na prom.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w 4 lub 6 osobowych, 2-poziomowych domkach o powierzchni 45 m2. W każdym z domków znajduje się TV oraz w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, kuchenka, mikrofalówka, ekspres do kawy, naczynia, sztućce) oraz oddzielna łazienka z WC i prysznicem. W salonie znajduje się kanapa, mogąca służyć za dodatkowe łóżko. Na piętrze znajdują się pozostałe pojedyncze łóżka. Przed każdym z domków znajduje się taras z możliwością rozpalenia grilla.

 

 

Jeżeli chodzi o główny cel wyprawy, czyli wędkowanie. Łowimy na szkierach Blekinge, w okolicach wyspy Tjaro (baza jest na stałym lądzie). Oczywiście podstawowym celem połowów będą szczupaki, ale łowisko znane jest również z pięknych okoni. Można też pokusić się o polowanie na dorsze.

 

 

 

 

Redakcja

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz